Zen Pırlanta
Altın Kolyeler

Altın Kolyeler

Altın Bileklikler

Altın Bileklikler

Altın Küpeler

Altın Küpeler

Altın Yüzükler

Altın Yüzükler

Altın Bebek İğnesi

Altın Bebek İğnesi

Altın

Tarih boyunca en değerli madenlerden biri olan, güç, ihtişam, güzellik sembolü olan altın, ilk çağlardan bu yana insanlık için kıymetli bir süslenme, itibar, ticaret aracı oldu. Parlaklığı, dayanıklılığı, işlenebilirliği ve ışıltısıyla büyüleyen altın, tüm bu özellikleriyle nesilden nesile geçen hem maddi hem manevi değeri yüksek bir maden olarak tahtını korumaya devam ediyor.

Ariş Pırlanta’nın asırlık deneyim, kusursuz işçiliği ve ince zevkiyle sunduğu Altın Koleksiyonu gözalıcı tasarımlarıyla eşsiz ışıltılar sunuyor. Birbirinden şık ve en uygun fiyatlı altın kolye, altın yüzük, altın bileklik ve altın küpe modellerinden oluşan koleksiyon, her zevke uygun seçeneklerden oluşuyor.

Yüzlerce etkileyici modelle harikulade seçeneklerle zenginleşen Ariş Altın Koleksiyonu, klasikten trend modellere geniş bir yelpaze sunuyor. Bereketi ve gücü simgeleyen melek kanatlı tasarımlar, kalp, kelebek figürlü ve minik taşlarla bezeli modeller, sade ve modern motiflerle işlenmiş olan tasarımlar öne çıkıyor. Mücevherde en çok kullanılan figürlerden oluşan trendy kolyeler, yüzükler, küpeler ve bileklikler, klasik parçalar ve daha birçok alternatif sizi bekliyor. Ariş Altın Koleksiyonu’nda mutluluk, aşk, şans, şifa, bereket sembollerinden geometrik tasarımlara, değerli taşlarla bezenmiş modellerden minimal çizgilere aradığınız her tasarımı bulabilirsiniz. Günlük hayatınızda vazgeçemeyeceğiniz bir altın bileklik, unutulmaz bir hediye olacak altın kolye, bir davette ışıldamanızı sağlayacak altın küpe veya hislerinizi anlatacak bir altın yüzük… Dilediğiniz seçenek için koleksiyonumuzu incelemeniz yeterli. Mutluluğunuz güneşten bir parça gibi parlayan altın modellerle tamamlansın.

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×