Pırlanta Bileklik

Zen Pırlanta
Miracle Bileklikler

Miracle Bileklikler

Suyolu Bileklikler

Suyolu Bileklikler

Tasarım Trend Bileklikler

Tasarım Trend Bileklikler

Kelepçe Bilezik

Kelepçe Bilezik

Renkli Bileklikler

Renkli Bileklikler

Anne Çocuk Bileklik

Anne Çocuk Bileklik

Çocuk Bileklik

Çocuk Bileklik

Gümüş Bileklikler

Gümüş Bileklikler

Pırlanta Bileklik

Gündüzden geceye ihtişamlı bir görünüm arayanlara şık ve zamansız alternatifler sunuyoruz. Pırlanta bileklikler koleksiyonu Ariş pırlantanın en özel koleksiyonlarından. Doğadan ilham alarak tasarlanan bu özel koleksiyonda birbirinden fazla renk ve çeşit mevcut. Tasarımlarıyla doğanın en değerli taşlarına hayat veren Ariş pırlanta bu özel bileklikler koleksiyonuyla romantizmi karşılıyor. Günün her saatinde size eşlik edecek olan parçalardan oluşan bu özel koleksiyon sizleri bekliyor.

El işçiliğinin en özel örneği olan pırlanta bileklikler günün her saati yanınızda olacak. Günün her saati sitilinizi tamamlamanıza yardım edecek zarif pırlanta bilekliklerle şık görünümünüzü tamamlayın. Yalın ve sade tasarımlara sahip bilekliklerin yanında ihtişamlı modellere de yer veren bu özel mücevherleri bileklerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Birbirinden güzel ve değerli taşların süslediği mücevherlere şık bir hava katıyor. Bu mükemmel taşların süslediği zarif ve şık tasarımlarla göz kamaştırın. Pırlanta bileklikler adeta masalların büyülü dünyasından çıkmış gibi. Doğanın güzelliği, Ariş pırlantanın ilham kaynağı. Bu koleksiyon pırlantanın yalnızca özel günlerde kullanılan tasarımlar olmadığını kanıtlıyor.

Bileklik modellerinde, pırlanta zarafetinin sportif tasarımlarla uyumu gözleri kamaştırıyor. Günün her saatinde ve her tarza uygun, doğanın büyüsünü yansıtan tasarımlara göz atmaya ne dersiniz? Dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınların tercihi, çarpıcı ve göz kamaştıran mücevherlerin hepsi Ariş pırlantadan. Pırlanta bileklik modelleri göz alıcı tasarımları ile sizleri bekliyor.

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×