Zen Pırlanta
Tektaş Küpeler

Tektaş Küpeler

Miracle Küpeler

Miracle Küpeler

Tasarım Trend Küpeler

Tasarım Trend Küpeler

Effect Küpeler

Effect Küpeler

Zümrüt Küpe

Zümrüt Küpe

Safir Küpeler

Safir Küpeler

Yakut Küpeler

Yakut Küpeler

Renkli Küpeler

Renkli Küpeler

Halka Küpeler

Halka Küpeler

İnci Küpeler

İnci Küpeler

Gümüş Küpeler

Gümüş Küpeler

Piercing

Piercing

Hızma

Hızma

Rozet

Rozet

Pırlanta küpe

Farklı sembollerle bezenen pırlanta küpeler koleksiyonu her yaşa ve her tarza hitap etmesiyle gözleri kamaştırıyor. Ariş pırlanta küpeler koleksiyonunda birbirinden farklı modelleri bulabileceksiniz. Doğanın renklerinden ilham alan pırlanta küpeler koleksiyonu pırlantanın zarafetini ve renkli taşların gösterişini birleştiriyor. Gündüzden geceye size eşlik etmeye hazır bu koleksiyonu çok seveceksiniz.

Biraz sade, biraz ihtişamlı fakat bir o kadar da zarif olan bu modellere mutlaka göz atın. Karşınızda yeni ve çarpıcı mücevherlerden oluşan harika bir koleksiyon bulacaksınız. Doğadan ve güneşin göz kamaştırıcı parıltısından ilham alan pırlanta küpeler koleksiyonunu çok seveceksiniz. Zarif ve göz alıcı motiflere sahip bir koleksiyon oluşturmak için romantizmin şiirsel estetiğinden yararlandık ve çekici bir pırlanta küpe koleksiyonu oluşturduk.

Modern ve hayat dolu bu çarpıcı koleksiyon harika bir işçiliği ön plana çıkarıyor. Ariş pırlantanın, küpeler koleksiyonu, göz alıcı bir ışıltıya imza atıyor. Bu yeni serinin geniş ürün yelpazesinde yer alan tasarımlar oldukça sade ancak etkili bir görünüme sahip. Hem kadın hem erkek küpe modelleri ile şıklığınızı ve ruhunuzu tarzınıza yansıtacaksınız. Klasik tarzdan ödün vermeyenler içinde birbirinden güzel modellerin sunulduğu bu harika koleksiyon her kadının ilk tercihi olacak. Efsanevi bir el işçiliği ve benzersiz pırlantalarıyla Ariş pırlanta küpeleri ışıltısı ile göz kamaştırıyor. Bu koleksiyondaki her bir küpe, zamanın akışında asla kaybolmayacak, trendlerin, modanın değişkenliğinden hiçbir zaman etkilenmeyecek.

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×