Ariş

Pırlanta Tamtur Yüzükler
 

Pırlantanın eşsiz parıltısını Ariş Pırlanta’nın tamtur yüzük koleksiyonuyla katlayın. Işıltıyı seven, güzelliği gizlemeyen kadınların tercihi tamtur yüzük koleksiyonuyla etrafınıza ışık saçın. Parıltısıyla göz alan, mükemmel simetrisiyle büyüleyen tamtur pırlanta yüzükler Ariş Pırlanta ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

Tamtur yüzükler evlilik tekliflerinde tektaş yüzüklerin yanında bir alternatif olarak kullanılmaya başladı. Evlilik tekliflerindeki ışıltıyı arttırmak isteyenler için, bu eşsiz anı unutulmaz hale getiren tamtur yüzükler, en güzel anlarınızı ışıltıyla dolduracak ve aşkınızı ölümsüz kılacak.

Ariş Pırlanta, her tarza ve bütçeye uygun mücevherler tasarlarken sadelikten yana olanları unutmuyor. Pırlanta tamtur yüzükler artık yalnızca gece elbiselerinde değil gündüz kombinlerinde de kullanılabilen tamamlayıcı bir parça olacak. Sadelikten vazgeçmeyen kadınlar için birebir olan bu naif tasarımlı tamtur yüzükler hem gece hem gündüz kullanımına uygun zamansız mücevherler haline geliyor. 

Farklılığı yakalamak isteyen kadınların tercihi de Ariş Pırlanta. Pırlantasını renklendirmek, onu diğerlerinden ayırmak isteyenler için pırlanta renkli tamtur alyans; tarzıyla fark yaratmak isteyenler için yelpaze tamtur alyans modelleri gibi birçok farklı tasarım ve renk seçenekleri sizleri için özel olarak tasarlandı.

Gelenekselin çizgisinden kopmayanları da unutmadık. Altın montürlü baget pırlanta alyans ya da yaprak tamtur yüzük tasarımıyla, geçmiş zamanın ihtişamlı ve göz dolduran modasını yakalamak isteyenler için farklı tasarım seçenekleri sunuyoruz.

Ariş Pırlanta’nın her kadının tarzına uygun tamtur yüzük koleksiyonu sayesinde ışıltının doruğuna ulaşın!

 

Gamze D.
Genellikle 3 dakika içinde cevap verir

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al
×