TAŞ ARA

ŞEKİL
KARAT

KARAT

Arasında

RENK
BERRAKLIK
KESİMPARLAKLIKSİMETRİLABORATUAR
FLORESAN
FİYAT

Arasında

Ürün StoneNo Amt Shp Cts Col Clr Cut Pol Sym Flr Lab
Ürün StoneNo Amt Shp Cts Col Clr Cut Pol Sym Flr Lab

ULUSLARARASI SERTİFİKALI PIRLANTALAR 

Mücevher ve pırlanta taş alışverişinde güven en önemli unsurlardan biridir. Güvenli bir pırlanta alışverişi yapmak, dilediğiniz renk, karat, kesim ve berraklıkta pırlanta satın alabilmek için sertifikalı pırlantaları tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Ariş Pırlanta, uluslar arası sertifikalı pırlanta ürünleriyle mücevher alışveriş deneyiminizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlar.

Sertifika, pırlantanın özelliklerini gösteren, onu değerlendirerek derecelendiren belgedir.  Uluslar arası sertifikanın dünyaca tanınır olmasının yanında, pırlantanın kesim, renk, berraklık, karat özelliklerini tam olarak belirttiğinden, değeri konusundaki şüpheleri ortadan kaldırır.  Ariş Pırlanta’da konusunda uzman gemologlar tarafından özenle seçilen taşlar, uluslararası derecelendirme ve değerlendirme laboratuarlarınca sertifikalandırılmaktadır. Mücevherin veya taşın bağımsız, tarafsız bir şekilde değerlendirilmiş olması,  fiyat, kalite açısından tatmin edici bir alışveriş yapmanızı sağlar. Alacağınız pırlantanın değeri, inceleme raporunda veya sertifikasında nasıl derecelendirildiğine bağlı olmaktadır.  Uluslararası pırlanta derecelendirme kuruluşları GIA, HRD konusunda dünyanın önde gelen pırlanta laboratuvarlarıdır. GIA ve HRD sertifikalı pırlanta seçenekleriyle Ariş Pırlanta, mücevher sektöründe ayrıcalıklı kabul edilen bu sertifikalara sahip pırlantalara sahip olmanızı sağlar.

Pırlantanın 4C kriterlerinden (kesim, karat, renk, berraklık) dilediğiniz seçeneklerde tercih yaparak uluslar arası sertifikalı pırlanta, tektaş alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Pırlanta kesim çeşitlerinde, yuvarlak kesimden radiant kesime, prenses kesimden cushion kesime, damla kesim, oval kesim ve istediğiniz diğer pırlanta kesimlerinde, uluslararası sertifikalı pırlantaları Ariş Pırlanta’da bulabilirsiniz.

Pırlanta renk skalasında yer alan en üst renk olan D renkten E, F, G, H gibi diğer tüm renk seçeneklerine, VS, VVS gibi iyi berraklık derecelerinde ve elbette dilediğiniz karat büyüklüğünde pırlanta seçeneklerini Ariş Pırlanta’dan güvenle seçebilirsiniz.

DİLEDİĞİNİZ KARAT, RENK, KESİM VE BERRAKLIKTA PIRLANTA SEÇENEKLERİ

Evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı tektaş yüzük modelini seçerken dilediğiniz modeli bulmanın yanında, kalitesinden emin olabilmeniz, güvenilir bir markadan alışveriş yapıyor olmanız en önemli kriterlerdir. Pırlanta tektaş yüzüğün değerini belirleyen 4 önemli özellik; kesimi, berraklığı, rengi ve karat özellikleridir.

Ariş Pırlanta, uluslararası sertifikalı tektaş yüzükleriyle size farklı karat, renk, kesim, berraklık seçenekleri sunmaktadır.  Tektaş pırlanta yüzük alışverişinizi güvenle, içinize sinerek tamamlamanızı sağlar.  Tektaş yüzük modelinde yüzlerce çeşide sahip olan Ariş Pırlanta, GIA, HRD sertifikalı pırlanta tektaş modelleriyle güvenli, kaliteli ve çeşit zenginliği açısından sizi hayalinizdeki tektaş yüzükle buluşturur.

Gamze D.

Gamze D.
Merhaba 👋

Aradığınız bir ürün varsa, size hemen yardımcı olabilirim. 💎 
16:44
Whatsapp'dan Bilgi Al Whats’App Bölümü Aydınlatma Metni
×
Ariş Pırlanta